Google+

Serum hydrating HA- serum nawilżające

Lekkie serum o działaniu nawilżającym, zmniejszające objawy starzenia się skóry. Redukuje zmarszczki, zwiększa napięcie i nawilżenie skóry.

320.00 ZŁ

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 32 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 32 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6.40 ZŁ.

Więcej informacji

Serum stanowi uzupełnienie codziennej pielęgnacji produktami linii Skin Essentia i Youth Essentia. Zastosowana w produkcie sól kwasu hialuronowego znacznie lepiej przenika przez skórę, niż kwas hialuronowy. Zdolność związania cząsteczek wody pozwala na uzupełnienie nawilżenia, które wraz z wiekiem drastycznie spada.
Z uwagi na fakt, że cząsteczki kwasu hialuronowego samoistnie nie przenikają przez skórę zalecamy używanie preparatu wraz z wałeczkiem do mikronakłuć Roll-CIT lub/i wraz z urządzeniem Mobile DF.

Dla kogo?

- Sucha skóra

- Zmarszczki

- Brak elastyczności

- Utrata jędrności

Korzyści:

- Nawilżenie

- Uniesiony i napięty owal twarzy

- Redukcja zmarszczek

- Rozświetlenie

Jak stosować?

Aplikuj dwa razy dziennie na uprzednio oczyszczoną i stonizowną skórę bezpośrednio po zabiegu mikronakłuć urządzeniem Roll-CIT, lub za pomocą urządzenia Mobile DF. Po aplikacji rekomendujemy zastosowanie codziennej pielęgnacji kremu linii Skin Essentia lub Youth Essentia.

Składniki: Aqua (woda), Butylene Glycol, Gliceryn, Sodium Hyaluronate, Sodium Citrate, Hydroxypropyl Guar, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Sodium Phosphate, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Phenoxyethanol.  

Data ważności: 10-12 tygodni od otwarcia. Produkt należy chronić przed światłem, ciepłem i powietrzem. Przechowywać w chłodnym miejscu.

Pojemność: 30 ml


Inne produkty z tej kategorii: