Google+

Intensive - Maska intensywnie rewitalizująca Revival (50ml)

Maska intensywnie rewitalizująca marki Environ® zawiera unikalną kombinację rewolucyjnych składników – kwas Azjatycki, migdałowy oraz mlekowy, które sprawiają, że skóra staje się bardziej rozświetlona, wygładzona i ożywiona.

Przy zakupie maski Mini nawilżający balsam do ust Lip Drink Jane Iredale Gratis!

345.00 ZŁ

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 34 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 34 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6.80 ZŁ.

Więcej informacji

Główne składniki:

· Kwas Azjatycki

· Kwas mlekowy

· Kwas migdałowy


Zastosowanie:

Wieczorem należy użyć wybranego produktu Environ w celu wstępnego i zasadniczego zmycia orazoczyszczenia za pomocą toniku. Przed aplikacją cienkiej warstwy maski na twarzy, szyi i dekolcie, za pomocą szpatułki należy nałożyć produkt na dłoń. Po aplikacji produktu należy umyć dłonie. Maseczkę należy pozostawić na skórze przez minimum 20 minut, a następnie zmyć ją letnią wodą. Na koniec należy nałożyć zalecane nawilżające kremy z witaminą A marki Environ.

Przy skórach, które używają produktów ENVIRON dość długo maskę można pozostawić na całą noc.

Maseczkę najlepiej stosować w okresie jesienno - zimowym, ale może być także aplikowana przez cały rok, pod warunkiem codziennego stosowania szerokiego spektrum ochrony przeciwsłonecznej.


Korzyści:

- Badania przeprowadzane na przestrzeni wielu lat, wykazały, że kwas azjatycki promuje syntezę czynników wzrostu, które są ważne w procesie regeneracji skóry

- Kwas mlekowy, silnie wspiera naturalne czynniki nawilżające skórę

- Kwas migdałowy, działa w synergii z kwasem mlekowym i azjatyckim, tworząc gładszy, młodszy i bardziej wytworny wygląd skóry


Rodzaje skóry:

Odpowiedni dla nierównomiernej tonacji i struktury skóry oraz z uszkodzeniami posłonecznymi.

Okres przydatności do użycia: 24 miesiące bez otwierania 10 – 12 tygodni po otwarciu.Produkt ten zawiera Alfa Hydroxykwasy (AHA), które mogą zwiększyć wrażliwość skóry na słońce, a zwłaszcza na poparzenia słoneczne. Podczas korzystania z tego produktu należy używać ochrony przeciwsłonecznej i ograniczać ekspozycję na słońce w trakcie oraz jeszcze przez tydzień od zastosowania.


Porady i wskazówki:

· Bezpośrednio po użyciu należy szybko zakręcić nakrętkę z izolacją.


· Należy upewnić się, że szpatułka jest czysta zarówno przed, jak i po użyciu.


· Aby uzyskać maksymalne korzyści, zaleca się, używać maski przez minimalny okres od czterech do sześciu miesięcy. Może być stosowana przez osoby stosujące produkty Environ po raz pierwszy.


· Po zastosowaniu może wystąpić na skórze delikatne mrowienie.


· W przypadku, gdy produkt dostanie się do oczu należy dokładnie opłukać je letnią wodą.


· W przypadku wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych, należy przerwać stosowanie produktu.

Opakowanie: 50 ml (1.7 fl oz) słoiczek wraz ze specjalną szpatułką.
Ostrożność przed słońcem.

Inne produkty z tej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: