Google+

o firmie

Sklep internetowy www.e-fontanna.pl oferuje wysokiej jakości kosmetyki mineralne amerykańskiej firmy Jane Iredale oraz kosmetyki do pielęgnacji skóry Environ.

Kosmetyki Environ oraz Jane Iredale stosowane są zarówno przez profesjonalne salony kosmetyczne, salony urody, SPA, gabinety medyczne jak również przez klientów indywidualnych w pielęgnacji domowej.

Receptury bazują wyłącznie na wyselekcjonowanych składnikach pochodzenia naturalnego, cennych i wartościowych minerałach i witaminach. A metody stosowane przy produkcji pozwalają zachować ich najlepsze właściwości.

Sklep internetowy www.e-fontanna.pl jest prowadzony przez firmę Fontanna Młodości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Ul.Bohdanowicza 19 lok 7. Sklep istnieje na rynku od 2013 roku.

Sklep internetowy www.e-fontanna.pl oferuje sprzedaż produktów, których obrót jest dopuszczalny w myśl przepisów prawa polskiego.

Fontanna Młodości Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe Użytkowników z zachowaniem obowiązujących w tym zakresie przepisów prawa oraz zastosowania zabezpieczeń, wymaganych przez obowiązujące prawo. Więcej informacji w zakładce „Regulamin zakupów”.

Więcej na temat kosmetyków Jane Iredale oraz Environ na www.proteaantiaging.pl.

Chcesz zostać naszym partnerem? Napisz do NAS na info@e-fontanna.pl