Google+

SERUM HYDRATING H.A.

Serum Hydrating HA zawiera wysokie stężenie kwasu hialuronowego. Dzięki charakterystycznej właściwości wiązania wody, ta unikalna molekuła przyczynia się do poprawy nawodnienia skóry, pozostawiając ją gładką i nasączoną.

320.00 ZŁ

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 32 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 32 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6.40 ZŁ.

Więcej informacji

Serum Hydrating HA może być dodany do codziennej pielęgnacji, gdy pojawią się oznaki utraty jędrności (zmarszczki, linie i wiotkość) związane z odwodnieniem i procesem starzenia.
Poprawia także ogólny wygląd skóry i jej gładkość.

KORZYŚCI
• Kwas hialuronowy (HA) to glikozaminoglikan, naturalna witalna substancja, która jest nazywana eliksirem młodości. Jako główny glikozaminoglikan w skórze, kwas hialuronowy pomaga utrzymać każdy aspekt skóry stabilny, chroniony i stale odnawiany. Ma również zdolność przyciągania i przytrzymywania do 1000 razy większej od siebie wagi wody.
Właściwość wiązania wody z kwasem hialuronowym jest wyjątkowo istotna w przypadku starzenia się skóry. Jedną z cech młodzieńczej skóry jest zdolność utrzymywania wody i zachowania równowagi wilgoci, jednak z wiekiem następuje drastyczna zmiana. W wyniku skóra traci jędrność, elastyczność a także zmienia się owal twarzy.
Kwas hialuronowy może zwiększyć zawartość wody w naskórku, a jednocześnie zrewitalizować zewnętrzne warstwy skóry tak, aby były miękkie, gładsze i nawodnione. W ten sposób natychmiast poprawia wygląd drobnych linii i zmarszczek
• Kwas hialuronowy i hialuronian sodu (Sodium Hyaluronate):
Hialuronian sodu, to sól otrzymana z kwasu hialuronowego. Ma wszystkie właściwości kwasu hialuronowego oraz jedną dodatkową zaletę - łatwiej się wchłania niż kwas hialuronowy.
Uwaga: "kwas hialuronowy" o małej masie cząsteczkowej jest mniejszą cząsteczką niż zwykły kwas hialuronowy. Stworzenie kwasu hialuronowego o mniejszej cząsteczce oznacza, że może on dotrzeć głębiej, do najbardziej potrzebujących warstw skóry dla uzyskania lepszych efektów.

Inne produkty z tej kategorii: