Google+

Intensive Super Moisturiser Super nawilżacz + (50ml)

Super nawilżacz + to wyjątkowy koktajl z naukowo opracowanych składników włączonych do luksusowego kremu nawilżającego, który pomaga w regulacji poziomu nawilżenia skóry i utrzymuje odpowiednią wilgoć.

220.00 ZŁ

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 22 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 22 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4.40 ZŁ.

Więcej informacji

Wraz z wiekiem skóra staje się coraz bardziej sucha przez nasz intensywny tryb życia i zmieniające się warunki klimatyczne. Super Nawilżacz+ to kolejny wyjątkowy, doskonale zaprojektowany koktajl stworzony z naukowo opracowanych składników będących luksusowym kremem nawilżającym, który pomaga w regulacji naturalnego poziomu nawilżenia i stanowi barierę w utrzymaniu optymalnej wilgoci skóry. Właściwości nowej generacji składników nawilżających zawartych w składzie produktu, pozostawia skórę luksusowo odżywioną, zadbaną i sprężystą.

Pentavitin®

- pomaga w regulacji naturalnego poziomu nawilżenia i stanowi barierę w utrzymaniu optymalnej wilgoci skóry

- pozostaje na skórze przez 72 godziny, zapewniając ciągłe nawilżenie - naturalnie złuszcza naskórek

- zwiększa produkcję ceramidów i kwasu hialuronowego w skórze

- 100% pochodzenia roślinnego, na bazie kompleksu naturalnych cukrów

Revidrate ™

- stymuluje geny i enzymy, czynniki zwiększające nawilżenie w skórze

- wspiera równowagę wodno-lipidową skóry

Wskazania do stosowania: Produkt polecany jest dla skór suchych, szczególnie w okresie zimowym, gdy skóra narażona jest na ekstremalne warunki środowiskowe. Super Nawilżacz+ jest także doskonałym produktem, w celu niwelowania skutków wysuszenia skóry spowodowanym codziennym ogrzewaniem i przebywaniem w pomieszczeniach klimatyzowanych, szczególnie podczas podróży samolotem. Super Nawilżacz+ jest zalecany dla osób, którzy borykają się z przejściową reakcją retinoidalną. Jest także polecany po mikronakłuwaniach medycznych Roll-CIT, gdzie kilka dni po wykonanym zabiegu skóra staje się łuszcząca.

Sposób użycia: Po oczyszczaniu i stonizowaniu skóry produktami Environ, zaleca się położyć krem z witaminą A, a następnie krem nawilżający Supernawilżacz +. Stosować rano i / lub wieczorem. Można również użyć Super nawilżającza + jako alternatywy, jeśli pojawi się przejściowa wrażliwość na produkty Environ z witaminą A.

UWAGA:
Produkt ten nie zawiera filtrów przeciwsłonecznych. Firma Environ® zaleca ostrożne korzystanie ze słońca oraz zapewnienie ochrony przeciwsłonecznej przed nadmiernym nasłonecznieniem.
Należy unikać kontaktu produktu z oczami. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek reakcji niepożądanych, należy przerwać stosowanie produktu. W przypadku, gdy ten stan będzie się utrzymywał należy zgłosić się do lekarza.


Składniki: Woda, C12 – 15 Alkyl Benzoate, Trójgliceryd kaprylowo – kaprynowy, Gliceryna, Pochodna poli (oksy-1,2-etanodiylu), Mieszanina alkilów rozgałęzionego estru kwasu tłuszczowego, Lanolina, Palmitynian etyloheksylu, humektant - substancja nawilżająca, Masło Shea, Polidimetylosiloksan, Wosk pszczeli, Pantenol, Octan tokoferylu, Mirystynian izopropylu, Skwalen, Olej sojowy, Witamina C, Kopolimer kwasu akrylowego i alkilometakrylanu o długości łańcucha C12-22, Oleinian sorbitanu, Laurynian sorbitanu, Myristyl Malate Phosphonic Acid, Wodorotlenek sodu, Olej z nasion słonecznika, Wyciag z liści rozmarynu, Sól dwusodowa kwasu wersenowego, kwas cytrynowy, Cytrynian sodu, Witamina E.

Inne produkty z tej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: